Найбільш поширені види кабелю

Интернет-магазин работает с ограничениями!

В настоящий момент заказы не обрабатываются.

Найбільш поширені види кабелю

Найбільш поширені види кабелю
                                                Найбільш поширені види кабелю
 

♦Дріт ППВ (мідь), АППВ (алюміній) в одинарній ізоляції для прокладеня у середині стін;

♦Кабель ПВС (мідь), ВВП (мідь) в подвійній ізоляції для прокладення усередині приміщень;

♦Кабель термостійкий РКГМ (мідь) - до 1800С, БПВЛ (луджена мідь) - до 2500С;

♦Кабель ВВГ (мідь), АВВГ (алюміній) для прокладення по стінах будинків і в грунті;

♦Кабель ЗПС (мідь) водопогружной для прокладення у воді; Кабель ТВП (мідь) телефонний парний для прокладення в грунті;

♦Дріт ТРП (мідь) телефонний розподільний для абонентського зв'язку (підключення телефонного апарату);

♦Кабель "вита пара" UTP, FTP для створення комп'ютерних мереж, підключення домофонов і тому подібне;

♦Дріт сигнальний "Alarm" для підключення домофонов, охоронно-пожежній сигналізації т.п.;

♦Кабель коасіальний RG - 6 для підключення телевізорів, антен, камер відеоспостереження;

                                    

                                                Інтернет кабель

Такий термін не існує. Під час передачі інформації використовуються різні види кабелів. Під час при'єднання до місцевої мережі інтернет Ви маєте вказати провайдеру марку кабелю і виробника, щоб потім Вам не розповідали про поганий кабельі відповідно про низьку швидкості Інтернету.Інтернет кабельмістить в собі парні провідники, виготовлені з мідного матеріалу. Звичайнийкабель має 4 пари жил, тобто 8 провідників,також є кабель з 4 провідниками (2 пари). Ізоляція внутрішних провідників має колір визначений стандартом.

                              

Вита пара має такі види : UTP - це провідники в звичайному пластиковому захисті, ніякі додаткові елементи захисту не використовуються; F/UTP, або фольгірована вита пара, ­- усі пари провідників обплетені фольгою; STP - кожна пара кабелів має власний захист з фольги; S/FTP - тут кожна пара захищена обплетенням з фольги, а усі вони разом додатково захищені мідним екраном; SF/UTP - усі кабелі разом поміщені у фольгу і мідний екран. Вита пара також позначеється від CAT1 до CAT7: чим числовий показник вищий, тим краще. Для побудови локальних комп'ютерних мереж використовують виту пару CAT5, але краще все ж використати CAT5e - вона краще пропускає високочастотні сигнали. Витою парою сполучають пристрої, розташовані на відстані не більше 100 м один від одного.

Оптоволокно - найбільш швидкий і сучасний варіант, що використовується при побудові комп'ютерних мереж. Головна перевага полягає у високому ступені захисту від перешкод і необмеженої швидкості передачі даних. Такий кабель забезпечує передачу даних на значні відстані - до 100 км. Саме оптоволокно коштує не сильно дорого, а ось адаптеридля нього і інше устаткування - задоволення не з дешевих, тому доки застосування такого роду кабелів обмежене тільки з'єднанням сегментів великих мереж,передачею даних на солідні відстані і високошвидкісним доступом в інтернет. Для роботи з оптоволокном необхідно мати спеціальні навички і дороге устаткування. 

                                                 Телевізійний кабель

 

“Телевізійний” та “супутниковий”  кабель – це “народна” назва. Насправді це коаксіальний кабель який має опір 75 Ом. Коаксіальний кабель з опором 75 Ом можно використовувати для з’єднання з супутниковою тарілкою, кабельною мережею або іншою антеною. Найважливіші характеристики коаксіального кабелю це: згасаня сигналу та перешкодостійкість. Використовувати слід якісний кабель абизапобігти неприємним випадкам у вигляді неякісного сигналу. Перед застосуванням коаксіального кабелю порадьтесь зі спеціалістом.